Leica bir ilke imza atıyor! Bunu daha önce kimse denememişti!

Leica’nın merakla beklenen yeni modeli SL3 full-frame aynasız kamera, özellikleri ve tasarımıyla fotoğraf tutkunlarını heyecanlandırıyor. Çin’de ön siparişe sunulan bu kamera, yaklaşık 7,200 dolara (51,800 yuan) mal oluyor. Tamamen metal gövde ve şık deri aksanlar ile donatılmış SL3, dayanıklılık ve zarafeti bir arada sunuyor. Devrim niteliğindeki tam kare arka aydınlatmalı sensörü ile 60MP, 36MP veya 18MP çözünürlükte üstün kaliteli fotoğraflar çekmenize olanak tanıyan üçlü değişken çözünürlük teknolojisi, farklı ışık koşullarında bile detayların kaybolmamasını sağlıyor.

SL3, 15 durak dinamik aralığı ve 50-100,000 ISO aralığı ile zorlu çekim koşullarında bile etkileyici performans sergiliyor. Üç güçlü teknolojiyi birleştiren gelişmiş otomatik odaklama sistemi, düşük ışıkta bile net fotoğraflar çekmenizi sağlarken, akıllı nesne tanıma özelliği geçici anları yakalamak için idealdir. Leica L-mount standartına uygun olan SL3, Leica’nın tüm lens koleksiyonu ve L-mount Alliance ortaklarının ultra geniş açıdan ultra telefotoya kadar çeşitli zoom lensleri ile uyumludur.

Leica bir ilke imza atıyor! Bunu daha önce kimse denememişti!

Geleneksel kullanıcılar için yüksek çözünürlüklü EyeRes vizör, üstün bir görüntüleme deneyimi sunarken, 3 inçlik katlanabilir dokunmatik ekran kullanım kolaylığı sağlıyor. H265 ve Apple ProRes gibi verimli kodekler, videografilerin 8K çözünürlükte etkileyici videolar çekmelerine imkan tanıyor. Profesyonel seviyede görüntü ve ses senkronizasyonu için özel bir zaman kodu arayüzü bulunuyor.

Yeni Maestro-IV işlemci ile donatılan SL3, büyük veri miktarlarını işleyerek olağanüstü renk ifadesi ve gürültü kontrolü sağlıyor. Çift hafıza kartı yuvası, yüksek hızlı USB-C arayüzü ve standart boyutlu bir HDMI2.1 portu gibi bağlantı seçenekleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısı da sunan kamera, iPhone ve iPad ile doğrudan bağlantı kurabilme özelliğine sahip. SL3, hem deneyimli profesyoneller hem de hevesli amatörler için cazip özellikleriyle dikkat çekiyor ve yüksek kalitede aynasız kamera pazarında güçlü bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x